Zamów z telefonu

Pobierz aplikację na Twój smartfon i złóż zamówienie.

 

Google Play Windows Store App Store

Przewóz osób w Gdańsku

Oferujemy usługi przewozu osób w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Kierowcy naszych taksówek doskonale znają topografię Trójmiasta i są w stanie wyznaczyć optymalną trasę, by skrócić czas przejazdu. Oprócz przewozu osób, zapewniamy też transport towarów, przesyłki kurierskie czy dowóz kwiatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przewozu?

  1. Neptun Taxi działa na terenie całego Trójmiasta, obsługując klientów indywidualnych, jak i firmy.
  2. Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozu osób. Dzięki temu zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i szybkość przejazdu.
  3. Posiadamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Za naszą usługę zapłacisz dużo mniej, niż u konkurencji – a to wszystko przy maksymalnych standardach wygody pojazdów i szybkości dojazdu z punktu A do punktu B.

Przewóz osób w Trójmieście z firmą Neptun Taxi

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozu osób w Trójmieście i okolicach! Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę, obejmującą m.in. dojazdy na lotnisko, pocztę kwiatową, usługi kurierskie, pomoc w transporcie towarów. Oferujemy też duże taksówki dla nawet 8 pasażerów, w razie potrzeby skorzystania z przewozu grupy osób na wycieczkę, szkolenie czy specjalną okazję. Neptun Taxi to sprawdzona firma, której zaufało już setki klientów – zaufaj i Ty!

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!