Zamów z telefonu

Pobierz aplikację na Twój smartfon i złóż zamówienie.

 

Google Play Windows Store App Store

Usługi taksówkarskie dla firm

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom szybkie i sprawne przejazdy taksówkowe, skorzystaj z oferty przewozu osób, którą stworzyliśmy z myślą o firmach i instytucjach. Neptun Taxi to korporacja, która od wielu lat zapewnia wygodny transport pasażerom na terenie Gdańska i okolic. Oferujemy przede wszystkim taksówkę w Trójmieście dla klientów indywidualnych, ale nieustanie poszerzamy zakres świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i korporacji, wprowadziliśmy do oferty także przewozy osób dla firm. Dowieziemy Twoich pracowników w wybrane miejsce szybko i komfortowo, a Tobie zapewnimy wygodny sposób rozliczenia za przejazdy.

Atrakcyjna oferta rozliczeń

Oferujemy różne formy rozliczeń finansowych. Możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zapłaty za usługę. Z każdym z  klientów instytucjonalnych negocjujemy indywidualne i atrakcyjne warunki współpracy. Przyjmujemy:

  • zapłaty gotówką,
  • zapłaty kartami płatniczymi,
  • rozliczenia bezgotówkowe na podstawie voucherów tradycyjnych lub elektronicznych (płatność na podstawie faktury wystawianej na koniec każdego miesiąca).

Vouchery elektroniczne (rozliczenia bezgotówkowe TAXIpay) to system, który ułatwia klientom rozliczanie za przejazdy bez konieczności płatności gotówką kierowcy. To idealne rozwiązanie dla firm, które szybko i komfortowo chcą przemieszczać się po trójmiejskiej aglomeracji. Na podstawie zawieranych umów przekazujemy użytkownikom korzystającym z przewozu osób karty elektroniczne, którymi dokonuje się płatności za przejazd Neptun Taxi.

Co zyskujesz jako pracodawca, oferując przewozy pracownicze?

  • Punktualność. Twoi pracownicy zawsze będą na czas w biurze czy na spotkaniu, o co zadbają nasi kierowcy.
  • Lepszą logistykę działań. Nasi kierowcy zabiorą naraz nawet do ośmiu pasażerów, a także możemy pomóc z przewozem sprzętu lub materiałów do szkoleń, eventów itp.
  • Zadowolenie pracowników. Jeśli zaoferujesz im regularne przejazdy dofinansowywane przez twoją firmę, zwiększy się ich komfort podróży, szybciej dotrą do domu i będą mieli więcej czasu na odpoczynek – a co za tym idzie, w godzinach pracy będą bardziej wydajni.

Przejazdy dla pracowników firm – komfort i bezpieczeństwo

Oprócz standardowego przewozu osób oferujemy także obsługę imprez firmowych, zjazdów, konferencji i bankietów. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie, z dbałością o bezpieczeństwo i komfort każdego pasażera. Na życzenie klienta istnieje możliwość podstawienia ujednoliconej floty samochodów jednej marki, a nawet koloru. Kierowcy mogą być ubrani w określony sposób, stosowny do okoliczności. Porozumiewają się w językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Jeśli zależy Ci na zleceniu przewozu osób, który odbędzie się komfortowo i szybko, a także ważny jest dla Ciebie jest doskonały poziom obsługi klienta i szeroki wybór dodatkowych usług – zachęcamy do skorzystania z Usług Taxi Neptun w Trójmieście.

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!