Zamów z telefonu

Pobierz aplikację na Twój smartfon i złóż zamówienie.

 

Google Play Windows Store App Store

Taxi na lotnisko – Gdańsk

Neptun Taxi zajmuje się transportem osób z i na lotnisko w konkurencyjnych cenach. Podróż taxi na lotnisko to najszybszy i najbardziej komfortowy sposób dostania się do portu lotniczego w Gdańsku. Usługę tę świadczymy przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Kierowcy Neptun Taxi doskonale znają topografię miasta, dzięki czemu szybko przemieszczają się po Trójmieście i dotrą na lotnisko w ekspresowym tempie. Gwarantujemy sprawną rezerwację taksówki, przyjazd pojazdu o określonej godzinie oraz najkorzystniejsze ceny kursu. Świadczymy usługi taksówkarskie dla firm i klientów indywidualnych.

Dlaczego, podróżując na lotnisko, warto wybrać taksówkę?

Taxi to najszybszy i najwygodniejszy sposób transportu w Trójmieście, jeśli chodzi o transfery na lotnisko. Nasz kierowca nie tylko odbierze cię z dowolnego punktu na terenie całej aglomeracji, ale też pomoże w załadowaniu bagaży i sprawnie przewiezie teren lotniska. Polecamy nasze usługi szczególnie w godzinach nocnych i wczesnoporannych, kiedy trzeba dotrzeć na samolot, a transport publiczny funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Podróż taxi na lotnisko to też dużo lepszy pomysł, niż podróż własnym samochodem – nie musisz martwić się o to, gdzie zostawić auto przed lotem i ile to będzie kosztować.

Nasza taksówka na lotnisko może zabrać także większą ilość pasażerów. Dysponujemy komfortowymi busami, które są w stanie pomieścić maksymalnie 8 pasażerów, a nasi kierowcy posługują się językami: angielskim, niemieckim i rosyjskim. Oferujemy różne możliwości rozliczeń finansowych: przyjmujemy zapłaty gotówką i kartami płatniczymi, a także voucherami tradycyjnymi lub elektronicznymi dla Klientów korzystających z usługi bezgotówkowe Taxi. Zapewniamy naszym pasażerom najbardziej komfortowe warunki podróży.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, firmy i hotele do zamówienia taxi na lotnisko w konkurencyjnej cenie.

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!