Neptun Taxi Gdańsk – Numer 1 w Trójmieście

Zalety dowozu dzieci do szkoły taksówką

Obecnie często zdarza się, że rodzice dowożą swoje dzieci do szkoły samochodem. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Poza tym nie zawsze istnieje możliwość, by pociecha mogła dojeżdżać autobusem, dodatkowo często odległość między szkołą i domem jest zbyt duża, by mogło pokonywać ją samodzielnie pieszo. Zdarza się jednak, że auto ulegnie awarii lub rodzice się spieszą. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie dowiezienie dziecka do szkoły taksówką. Jakie zalety ma skorzystanie z takiej usługi?

Gwarancja bezpieczeństwa

Wszyscy wiemy, że kierowcy taksówek muszą mieć odpowiednie uprawnienia. Mamy tutaj na myśli nie tylko prawo jazdy odpowiedniej kategorii, ale także licencję czy zdany test psychometryczny. To wszystko wpływa na bezpieczeństwo podróży nie tylko dzieci, ale każdego pasażera. Oprócz tego taksówkarze dobrze znają topografię miasta, dzięki czemu nie będą mieli problemu z odnalezieniem wskazanego adresu. Oprócz umiejętności i kompetencji kierującego, na bezpieczeństwo podróży wpływa także stan techniczny pojazdu. Samochody z naszej floty są w pełni sprawne oraz przechodzą terminowo przeglądy techniczne, co minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii.

Wygoda dla dzieci i rodziców

Dowóz dzieci taksówką do szkoły to niezwykle wygodne rozwiązanie. Nasi kierowcy odbierają najmłodszych spod domu czy innego wskazanego adresu, dzięki czemu rodzice nie muszą ich nigdzie odprowadzać lub martwić się o to, czy dziecko poradzi sobie z dotarciem do szkoły, czy na przystanek autobusowy. W takiej sytuacji nie mają znaczenia również warunki atmosferyczne, na przykład deszcz. Dzieci dowozimy bezpiecznie i sprawnie pod wskazany przez rodziców adres szkoły. Dodatkowo na życzenie rodziców taksówkarz może również odprowadzić pociechę do szkoły albo poczekać aż do niej wejdzie. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedszkolaków czy młodszych dzieci.

Nasza firma taksówkarska działa od wielu lat na terenie Gdańska i całego Trójmiasta. Ceny, które oferujemy, są atrakcyjne, pojazdy komfortowe, a obsługa klienta odbywa się na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, czyli tych najmłodszych, oferujemy im bezpieczne i wygodne przejazdy spod domu do szkoły. Zachęcamy do korzystania z naszych usług również w zakresie imprez firmowych, bankietów czy codziennych przejazdów po mieście.


Wróć do bloga

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!