Neptun Taxi Gdańsk – Numer 1 w Trójmieście

W jaki sposób można wygodnie zamówić taksówkę?

Nawet będąc szczęśliwym posiadaczem własnego samochodu, może nam się przydać usługa przewozu taksówką. Szczególnie w dużych miastach staje się to o wiele wygodniejszą opcją przemieszczania się, która nie wymaga od nas szukania miejsc parkingowych. Unowocześniając sposób realizowania usług przewozowych, taksówki można zamawiać dziś na różne sposoby. Jakie są najbardziej popularne?

Jazda po mieście w godzinach szczytu to nie jest wymarzone zadanie dla wielu kierowców. Profesjonalne firmy taksówkarskie i wykwalifikowani kierowcy z doświadczeniem często przychodzą nam w takich sytuacjach z pomocą. Coraz częściej możemy również skorzystać u nich z usług dodatkowych, poprosić o dowiezienie zakupów lub realizację recepty czy zamówić regularne kursy nawet między miastami. Wiele korporacji oferuje atrakcyjne rabaty na określony sposób zamawiania samochodu. A jak dziś najwygodniej zamówić taksówkę?

Tradycyjnie, bo telefonicznie

Po mieście możemy poruszać się na wiele sposobów, możemy skorzystać z publicznego transportu, własnego samochodu, roweru czy chodzić pieszo. Jednak są sytuacje, gdy musimy skorzystać z usług taksówkarza. Jeśli w mieście są ogromne korki i nie chcemy korzystać z autobusu lub nasz prywatny samochód jest akurat u mechanika, taksówka wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Korzystając z usług kierowcy taksówki, wciąż najczęściej wybieramy telefon, jako formę kontaktu. Wiele osób preferuje kontakt telefoniczny również wtedy, gdy chcemy zamówić nietypową usługę np. dowóz zakupów ze sklepu, realizację recepty czy holowanie pojazdu. Wtedy musimy dostarczyć wszelkich informacji i najlepiej zrobić to telefonicznie, aby mieć pewność, że nie pominęliśmy ważnego szczegółu. Telefonicznie złożymy również dyspozycję na obsługę konkretnej imprezy. Czyli można dziś zamówić taksówkę, która o umówionej wcześniej porze, rozwiezie naszych gości po imprezie rodzinnej: urodzinach w restauracji, przyjęciu weselnym czy po spotkaniu z przyjaciółmi. To rozwiązanie idealne dla firm, które chcą podkreślić swój prestiż i rangę, proponując rozwiezienie uczestników spotkania biznesowego czy konferencji lub szkolenia.

Nowinki technologiczne dla każdego

Firmy taksówkarskie starają się na bieżąco dostosowywać do zmieniających się trendów. Oferują płatności kartą, zbliżeniowe telefonem czy zegarkiem, a nawet zamawianie kursów przez social media. Jednak szybko rozwijającym się trendem jest dziś zamawianie taksówki przez stronę internetową firmy lub aplikację, którą możemy zainstalować na telefonie. Korzystając ze strony www, możemy szybko zamówić samochód, będąc jeszcze w pracy czy w podróży. Podając swój numer telefonu, adres, pod który ma podjechać kierowca, wskazując dogodną godzinę i podając informację o ilości pasażerów, bagażu i przewozie zwierząt oraz sposobie zapłaty za kurs, już w kilka chwil możemy skorzystać z podstawionego samochodu. Hitem stają się również aplikacje, które pozwalają zamówić taksówkę nawet podczas spotkania biznesowego i w trakcie spotkań towarzyskich. Tutaj możemy dodatkowo zamówić określony typ samochodu, jaki będzie nam potrzebny (np. przy dużej grupie osób) i śledzić historię naszych kursów. Dzięki zapisowi zrealizowanych przewozów możemy jednym kliknięciem zamówić ten sam kurs. Pozwoli nam to oszczędzić dużo czasu, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów i zniżek u przewoźnika.


Wróć do bloga

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!