Neptun Taxi Gdańsk – Numer 1 w Trójmieście

Tanie taksówki w Gdańsku. Gdzie ich szukać?

Gdańsk to nie tylko piękne plaże i bliskość morza. W sezonie letnim miasto to bowiem zmienia się w prawdziwą imprezową stolicę wybrzeża. Zachwyca ilość kawiarni, oszałamia ilość pubów, o prawdziwy zawrót głowy przyprawiają niezliczone dyskoteki, ciągnące się nie tylko wzdłuż plaży, ale i wzdłuż Długiego Targu. Wydawałoby się, że Gdańsk nigdy nie zasypia…

Chcąc jednak korzystać z nocnych uroków miasta, warto już teraz zaopatrzyć się w numer do taniej korporacji taksówkowej. Zamiast zdenerwowanym spieszyć się na ostatni autobus lub tramwaj, a podczas imprezy nerwowo zerkać na zegarek, zapewnij sobie komfortowy powrót z… Neptun Taxi, najtańszą korporacją taksówkową w Gdańsku. Gdzie ich szukać i jakie są jej zalety?

Nie tylko przez telefon

Czasy, gdy po skończonej zabawie, w popłochu szukaliśmy najbliższego postoju taksówek już dawno minęły. Teraz wystarczy chwycić za telefon i, albo wybrać numer, albo, mając dostęp do Internetu, zamówić taksówkę poprzez specjalny formularz. Taki sposób zamawiania jest szybszy i prostszy. Nie musimy oczekiwać na linii i w ciągu kilku sekund, za pomocą jednego kliknięcia, taksówka będzie zamówiona.

W specjalnym formularzu możemy od razu zaznaczyć, czy będziemy płacić kartą czy gotówką, czy będziemy przezwoić zwierzęta oraz czy będziemy mieli dużo bagażu. W ten sposób unikniemy nieporozumień w momencie przyjazdu taksówki.

Szybko i tanio

Z Neptun Taxi na wskazane miejsce zajedziesz nie tylko szybko, najszybciej w Trójmieście, ale i tanio. Stawki zaczynają się już od 2,32 zł za kilometr, a jeśli zaopatrzysz się w kartę stałego klienta, możesz liczyć nawet na 20% zniżkę, podobnie, gdy taksówkę zamówisz telefonicznie.

Nie posiadasz gotówki? Żaden problem; omawiana korporacja akceptuje płatności kartą.

Inne usługi

Neptun Taxi to także korporacja, oferująca wiele innych usług, w tym bezgotówkowych, kurierskich czy biznesowych. Wynajmując taksówkę Neptun, z pewnością zrobisz oszałamiające wrażenie na swoich biznesowych partnerach.   


Wróć do bloga

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!