Neptun Taxi Gdańsk – Numer 1 w Trójmieście

Płatność kartą w taksówce. Czy to możliwe?

Ilość bezgotówkowych transakcji w Polsce stale rośnie, a do już istniejących podmiotów gospodarczych, oferujących możliwość płatności kartą, wciąż dołączają kolejne. Popularność tego sposobu płacenia ma swoje źródło w szybkości transakcji, jej wygodzie oraz, w niektórych przypadkach, w możliwości zbierania dodatkowych punktów w rodzimym banku.

Możliwość płatności kartą jest szczególnie ważna w taksówce, gdy zapłaty należy dokonać szybko i sprawnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy w naszych pojazdach bezgotówkowe transakcje. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług.

Jeżdżenie z Taxi Gdańsk się opłaca!

Nasza korporacja oferuje możliwość płacenia kartą za przejazd, dzięki czemu cała transakcja przebiega szybko i sprawnie, jednak to nie wszystko. Jesteśmy także najtańszą korporacją taksówkową w Trójmieście; nasze stawki zaczynają się już od 2,16 zł za kilometr. Zaopatrując się w kartę stałego klienta, możesz liczyć nawet na 20% zniżkę.

Taksówkę Taxi Gdańsk zamówisz online!

Pobierając specjalną aplikację, naszą taksówkę zamówisz online. Wystarczy, że wypełnisz krótki i prosty formularz, w którym możesz zaznaczyć, czy będziesz płacić kartą, czy gotówką oraz, czy będziesz przewoził zwierzęta lub dodatkowy bagaż. W ten sposób unikniesz nieporozumień w momencie przyjazdu auta. Wpisz swój numer telefonu, adres podstawienia taksówki, ilość pasażerów oraz oczekiwaną godzinę przyjazdu samochodu, kliknij zamów i… gotowe.

Taxi Gdańsk to wiele dodatkowych usług

Nasza korporacja taksówkowa oprócz przejazdów indywidualnych oferuje także szereg innych usług, takich jak:

 

– przewóz pracowników,

 

– zakupy na telefon,

 

– realizacja recepty,

 

– dostarczanie przesyłek kurierskich lub kwiatów,

 

– holowanie pojazdów.

 

W niektórych przypadkach, na przykład przy współpracy z firmą, możliwa jest usługa bezgotówkowej taxi, umożliwiająca wygodną formę rozliczeń za niektóre usługi. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty; z nami szybko, sprawnie, tanio i bezpiecznie dotrzesz do celu!


Wróć do bloga

Zamów najszybszą taksówkę
w Trójmieście przez aplikację!